TOP 10 vtipných body pro miminka

Na internetu samozřejmě naleznete obrovské množství kojeneckého oblečení s vtipnými potisky. Pojďme se nyní společně podívat a inspirovat dětské oblečky z našeho katalogu, které jsou samozřejmě kvalitní, roztomilé a vtipné. Jejich pořízením neuděláte radost jen svým malým miláčkům, ale také lidem v jejich okolí včetně vás samotných. Právě velký výběr může ale způsobit, že se nebudete moct rozhodnout, jaký obleček koupit, protože úžasné jsou naprosto všechny. Proto přinášíme tento žebříček TOP 10 nejlepších a nejvtipnějších oblečků, kterými můžete své malé poklady obdarovat.

V odkazech k zakoupení daného body je vždy jen jedna velikost, u většiny z nich však na našem webu najdete i další velikosti.

1. Body s potiskem New Baby s kravatou s puntíky

Toto vtipné kojenecké body z bavlny a dlouhým rukávem je perfektním oblečkem pro budoucí podnikatele, právníky nebo zkrátka milovníky kravat. Navíc se z vašeho dítka právě díky kravatě stane nejstylovější miminko v okolí. Materiál ze 100% je velmi příjemný, takže se v něm vaše dítko bude cítit úžasně. Díky cvočkům mezi nožičkami a na rameni vám navíc usnadní spoustu práce s přebalováním.

Body s potiskem New Baby s kravatou s puntíky

 

2. Body s potiskem New Baby celá maminka

Je Vaše miminko podobné mamince, jako by bylo její vlastní odraz? Potom přesně pro vás máme toto krásné body, díky kterému si vaší podoby všimnou určitě všichni. Body má dlouhý rukáv a je ze 100% bavlny, takže pro miminko je naprosto ideální. Samozřejmě nechybí cvočky pro snadnější přebalování.

Body s potiskem New Baby celá maminka

 

3. Body s potiskem New Baby Vypadám jako ANDÍLEK, ale zlobím jako ČERT

Chybí vaší ratolesti jen svatozář a křidélka k tomu, aby z něj byla přesná kopie andílka? Přesto ale zlobí, až se někdy divíte, že se nenarodil s vidlemi v ruce a s růžky na hlavě? Pokud v tom své děťátko vidíte, toto body je to pravé pro vás. Kromě vtipného designu je body ze 100% bavlny, která je pro miminka velmi pohodlná. Také má na ramínku a mezi nožičkami cvočky, které usnadní přebalování, ale také převlékání.

Body s potiskem New Baby Vypadám jako ANDÍLEK, ale zlobím jako ČERT

 

4. Body s potiskem New Baby medvídek v kapse

Toto roztomilé body je vhodné pro každé dítko, které má rádo medvídky a dudlíky. Takže vlastně pro naprosto každé. Krásné bílé body, s kontrastním modrým lemováním, vypadá na miminku naprosto úžasně. Samozřejmě je ze 100% bavlny, a stejně jako všechny naše oblečky, má cvočky na ramínku a mezi nožičkami, což vám velmi usnadní manipulaci s děťátkem.

Body s potiskem New Baby medvídek v kapse

 

5. Body s potiskem New Baby Dámy, už jsem tady!

Toto elegantní černobílé body je perfektní pro každého malého lamače srdcí. Pokud cítíte, že z vašeho zlatíčka jednoho dne vyroste Casanova, je tohle body dělané přesně pro vás. Miminko se v něm díky 100% bavlně bude cítit krásně pohodlně a vy budete mít díky cvočkům na správných místech snadnější práci.

Body s potiskem New Baby Dámy, už jsem tady!

 

6. Body s potiskem New Baby Jsem celý váš

Roztomilé body vhodné pro každé robátko, které rodiče bezmezně milují. Pokud je pro vás vaše miminko celým vaším světem, i když vás někdy trochu štve, určitě byste měli sáhnout právě po tomto produktu, díky kterému vaši lásku uvidí celý svět. Body je samozřejmě ze 100% bavlny a má cvočky pro snadnější přebalování a převlékání.

Body s potiskem New Baby Jsem celý váš

 

7. Body s potiskem New Baby Tatínkova nejrychlejší

Víte, v čem je každý člověk na světě nejlepší? No přece v tom, že byl tatínkovým nejrychlejším „semínkem“. To samozřejmě neplatí jen o vás, ale také právě o vašem děťátku. Pokud chcete dát toto jeho vítězství vtipným způsobem na odiv světu, máme přesně pro vás toto vtipné body v elegantní černobílé barvě. Samozřejmostí je 100% bavlna a cvočky na správných místech pro snadné přebalování.

Body s potiskem New Baby Tatínkova nejrychlejší

 

8. Body s potiskem New Baby …maluju si po tělíčku

Toto vtipné barevné body na objednávku je ideální pro každé miminko, které se při jídle celé zašpiní. Díky němu se ze skvrn stane umění a můžete tak předstírat, že vaše dítko není špindíra, ale umělec. A jelikož všichni víme, že každé malé dítě je tak trochu prasátko, tak toto body jistě naprosto každé využije. Samozřejmě nechybí cvočky pro snadnější manipulaci a 100% bavlna.

Body s potiskem New Baby ...maluju si po tělíčku

 

9. Body s potiskem New Baby 02:00 ráno

Také vás vaše dítko pravidelně budí v nějakou nekřesťanskou hodinu, kdy chcete spát? Jistě, že ano, to dělají snad všechny děti. Pokud chcete tuto jeho otravnou schopnost trochu odlehčit vtipem, máme pro vás toto krásné vtipné body. Je samozřejmě ze 100% bavlny a nechybí ani cvočky na strategických místech.

Body s potiskem New Baby 02:00 ráno

 

10. Body s potiskem New Baby Pardon tati, …máš šéfy dva!

Vždy se říká, že šéfem domu je tatínek. Všichni ale moc dobře víme, že ve skutečnosti všemu velí maminka, a když přijde na svět dítko, tak se novým šéfem vždy stává právě dítko. Pokud v tom svou domácnost vidíte, pak je toto body přesně pro vás. Body je ze 100% bavlny a samozřejmě nechybí ani cvočky pro usnadnění práce při přebalování nebo převlékání.

Body s potiskem New Baby Pardon tati, ...máš šéfy dva!