Mimibazík.cz

Nápověda

Členství

Pokud chcete inzerovat na mimiBazík.cz a využívat naplno všechny další služby našeho serveru, musíte se nejprve stát jedním z našich členů. Uživatelé, kteří nejsou členem, mohou pouze procházet objednávat zboží z inzerce.

Každý nový člen získá automaticky přístup do své administrace. Jedná se o internetové stránky, na kterých můžete sami spravovat služby mimiBazík.cz, jako například přidávat či editovat inzeráty a mnoho dalších.

Nabízíme Vám několik druhů členství, která se navzájem odlišují svými parametry. Tyto parametry představují výhody a možnosti, které Vám jednotlivá členství přinášejí. Například maximální počet inzerátů - čím lepší členství zvolíte, tím více inzerátů budete moci na mimiBazík.cz přidat. Seznam parametrů členství.

Základní členství je zcela zdarma, avšak je velmi omezeno svými možnostmi. Placené členství začíná již od velmi malé částky 20,- Kč měsíčně a nabízí určitě mnoho zajímavých výhod. Prohlédněte si aktuální ceník.

Bazar

V dětském bazaru můžete prodávat nebo kupovat použité i nové zboží pro děti, například oblečení, hračky, kočárky nebo kojenecké potřeby. Dále se zde mohou inzerovat některé věci pro dospělé, které mají vlastní kategorii, a které souvisí s rodinou a dětmi.

Každý uživatel si sám určí vlastní podmínky prodeje, které platí pro všechny jeho inzeráty. V těchto podmínkách by měly být uvedeny informace zejména o době dodání zboží, rezervační lhůtě nebo například způsobu platby či doručení.

Inzerované zboží je možné rezervovat. Podmínky rezervace, jako například na jak dlouhou dobu je zboží rezervováno, mohou být u každého inzerátu rozdílné a závisí na podmínkách prodeje každého uživatele zvlášť.

Inzeráty mohou přidávat, mazat a editovat pouze registrovaní členové. Základní členství je zcela zdarma a členem se může stát opravdu každý.

Aukce

Aukce mají podobná pravidla jako inzerce v našem bazaru. Jejich průběh je však rozdílný.

Založení aukce

Při založení aukce si vyberete délku trvání aukce, vyvolávací cenu a minimální výši příhozu, která musí být alespoň 5 Kč.

Průběh aukce

Aukci můžete zrušit do doby, než někdo nepřihodí. V průběhu aukce je možné snižovat minimální výši příhozu, ne však zvyšovat.

Přihazování 1 minutu před ukončením

Pokud někdo přihodí do 1 minutu před ukončením aukce, doba ukončení aukce se automaticky posunuje o další 1 minutu, aby mohli zareagovat i ostatní přihazující.

Ukončení aukce

Za úspěšně ukončenou aukci se považuje ta, ve které byl zaznamenán minimálně jeden příhoz. Výhercem aukce je ten, kdo nabídne nejvišší cenu.

Aukce mohou přidávat, mazat a editovat pouze registrovaní členové. Základní členství je zcela zdarma a členem se může stát opravdu každý.

Hodnocení uživatelů

Hodnocení vypovídá především o serioznosti, kvalitách a oblibě uživatele mezi ostatními. Jednotlivá hodnocení by měla vycházet z konkrétní zkušenosti při obchodování, jako například ocenění rychlého a příjemného jednáí apod.

Mohou být uvedena jak kladná, tak záporná hodnocení. Jejich součet a procentuální vyjádření je uvedeno přímo u každého uživatele.

Hodnotit mohou pouze pouze registrovaní členové. Základní členství je zcela zdarma a členem se může stát opravdu každý.

Fotoalbum

Fotoalbum je určeno pro rodinné fotografie uživatelů. Můžete zde prezentovat například fotky svého děťátka, rodinné výlety, oslavy nebo jen pohodové fotky svých blízkých.

Prohlížení alb by mělo sloužit k pobavení a relaxaci. K jednotlivým fotografiím proto můžete přidávat i svá osobní hodnocení a názory.

Alba mohou zakládat pouze registrovaní členové. Základní členství je zcela zdarma a členem se může stát opravdu každý.

Oblíbené

Do oblíbených položek můžete pridávat inzeráty, aukce nebo uživatele. Slouží především k tomu, abyste nemuseli pokaždé váš oblíbený inzerát nebo uživatele pracně vyhledávat. Takto je máte všechny velmi jednoduše dostupné vždy na jednom místě.

Oblíbené položky se zobrazí kliknutím na odkaz "Oblíbené" v pravím horním rohu stránek v hlavním menu. Můžete je libovolně přidávat nebo mazat. Přidání je jednoduché a provádí se vždy na stránce konkrétního inzerátu nebo konkrétního uživatele.

Oblíbené mohou využívat pouze registrovaní členové. Základní členství je zcela zdarma a členem se může stát opravdu každý.


Navštivte stránky pro ženy o zdraví, kráse, hubnutí a vaření - portál ChytráŽena.cz
Každý týden nové soutěže a horoskopy.